dva-7104
ca-36 ca-38
banner-dva-7104
banner-RMS-960
banner_ca-36-38
banner-toyota_corolla-rm-52r
Слайд 1
banner-dva-7943-44
banner-DVX-729
previous arrow
next arrow
Shadow

Продукція

Зеркала с видеорегистратором

Главная » Зеркала с видеорегистратором

Дзеркало заднього виду з відеореєстратором PHANTOM RM-44 DVR Full HD

PHANTOM RM-44 DVR Full HD являє собою салонне дзеркало заднього виду з вбудованим монітором 4,5″ та двоканальним відеореєстратором.

Дизайн корпусу салонного дзеркала заднього виду PHANTOM RM-44 DVR Full HD виконаний у стилі звичайного дзеркала заднього виду і є накладкою, яка кріпиться на штатне дзеркало заднього виду за допомогою спеціальних гумових кріплень. Це дозволяє PHANTOM RM-44 DVR Full HD органічно вписатися в інтер’єр автомобіля, тим самим не загороджуючи огляд водія та не привертаючи зайвої уваги.

PHANTOM RM-44 DVR Full HD має чудову дзеркальну поверхню, вбудований фронтальний HD відеореєстратор, відеокамеру заднього виду з функцією запису та монітор 4,5′′, який служить для відображення сигналу з фронтального відеореєстратора, відеокамери заднього виду та керування функціями відеореєстратора

Відеокамера заднього виду, яка входить у комплект поставки, забезпечує відеозйомку не тільки позаду автомобіля, але й може використовуватися як камера заднього виду при паркуванні автомобіля.

Яскравий та контрастний монітор забезпечить у будь-який час доби чудову картинку на екрані. Таке рішення дозволить водієві бачити те, що неможливо побачити через салонне дзеркало заднього виду або бічні дзеркала і тим самим значно підвищити свою безпеку, власного автомобіля, безпеку пішоходів та транспортних засобів.

Вбудований у дзеркало двоканальний відеореєстратор забезпечує безперервну відеозйомку обстановки на дорозі у будь-який час доби та будь-якої погоди за допомогою фронтальної відеокамери та VGA відеокамери заднього виду.

Функція механічної зміни кута фронтальної відеокамери по горизонталі та вертикалі та широкий кут огляду 135º дозволяють оптимально налаштувати область зйомки та вести високоякісний запис:

• рухи автомобіля у своєму ряду

• рухи та маневри автотранспорту в сусідніх рядах

• проїзд через перехрестя

• рухи в екстремальних та не штатних ситуаціях

Завдяки високій якості зйомки на відеозаписі чітко видно дорожню обстановку, перебудову та маневри автомобілів під час руху, номери автомобілів.

Завдяки своїй конструкції та алгоритму роботи дзеркало з відеореєстратором PHANTOM RM-44 DVR Full HD може працювати в так званому режимі, що не обслуговується. Пристрій автоматично розпочинає запис із двох камер під час увімкнення запалювання (IGN) та припиняє запис при вимкненні живлення. У цьому відеоролик накладається дата, час. Запис здійснюється безперервно на карту пам’яті (до 32 Гб) у циклічному режимі. При заповненні картки пам’яті пристрій автоматично починає перезапис відео, починаючи з першого.

Для захисту відеороликів знятих в екстремальних умовах, відеореєстратор PHANTOM RM-44 DVR Full HD оснащений G-сенсором — трьох осьовим датчиком прискорення. Під час руху G-сенсор автоматично відслідковує зміни у русі автомобіля та при різких маневрах чи інших позаштатних ситуаціях блокує поточний файл від перезапису.

Установка дзеркала заднього виду із вбудованим відеореєстратором PHANTOM RM-44 DVR Full HD максимально проста та зручна. Для встановлення PHANTOM RM-44 DVR Full HD на Ваш автомобіль потрібно зробити кілька простих кроків:

• Встановити PHANTOM RM-44 DVR Full HD на штатне дзеркало заднього виду за допомогою спеціальних гумових кріплень.

• Підключити до бортової мережі PHANTOM RM-44 DVR Full HD за допомогою адаптера живлення, що входить до комплекту постачання.

• Встановити відеокамеру заднього виду та підключити її до PHANTOM RM-44 DVR Full HD.

Дзеркало заднього виду PHANTOM RM-44 DVR Full HD дозволить Вам отримати додаткові можливості та зручності, не вносячи при цьому кардинальних змін у дизайні салону Вашого автомобіля.

Технічні характеристики

Процесор: JL5212

Сенсор: 1054

Екран: LCD 4.5’’

Яскравість: 350 кд/м2

Дзеркальна поверхня: скло

Кут огляду вбудованої камери: 135 º

Фронтальна камера: 1920х1080 (30 к/с) інтерполяція, 1280х720 (30 к/с)

Камера заднього виду: 640х480 (30 к/с)

Двоканальний запис: Так

Режим паркування: Так

Датчик руху: Так

G-сенсор: Так

Формат відео: AVI

Формат фото: JPG

Запис звуку: Так

Мова: Англійська, Українська.

Місткість вбудованого акумулятора: 200 мАг

Рекомендована температура експлуатації: 0 ° С — + 35 ° С при відносній вологості не більше 85%

Рекомендована температура зберігання: -25 ° С — + 55 ° С при відносній вологості не більше 85%

Колір корпусу виробу: Чорний

Габаритні розміри: 300мм*78мм*31мм (з урахуванням фронтальної камери)

Основні функції

 • Запис відеоролика з максимальною роздільною здатністю 1920 х 1080 інтерполяція
 • Фотографування з максимальною роздільною здатністю 10 Мп
 • Циклічний запис відеоролика тривалістю 1, 2 і 3 хвилини
 • HDR
 • G-сенсор (трьох осьовий датчик прискорення)
 • Штамп дати, часу на відеоролик
 • Запис по датчику руху
 • Режим охорона

Комплектація

 • Дзеркало з відеореєстратором
 • Автомобільний адаптер живлення
 • Камера заднього виду
 • Спеціальні гумові кріплення
 • Інструкція користувача
 • Гарантійний талон

Документація

Документація

Главная » Зеркала с видеорегистратором

Дзеркало заднього виду з відеореєстратором PHANTOM RM-54 DVR Full HD

PHANTOM RM-54 DVR  Full HD  являє собою салонне дзеркало заднього виду з вбудованим сенсорним монітором 5,0’’ і двоканальним відеореєстратором.

Дизайн корпусу салонного дзеркала заднього виду PHANTOM RM-54 DVR  Full HD  виконаний в стилі звичайного дзеркала заднього виду і являє собою накладку, яка кріпиться на штатне дзеркало заднього виду за допомогою спеціальних гумових кріплень. Це дозволяє PHANTOM RM-54 DVR Full HD органічно вписатися в інтер’єр автомобіля, тим самим не загороджувати огляд водієві і не привертати зайвої уваги.

PHANTOM RM-54 DVR Full HD має чудову дзеркальну поверхню, вбудований фронтальний Full HD відеореєстратор, відеокамеру заднього виду з функцією запису і сенсорний монітор 5,0’’, який служить для відображення сигналу з фронтального відеореєстратора, відеокамери заднього виду і управління функціями відеореєстратора.

Відеокамера заднього виду, яка входить в комплект поставки, забезпечує відеозйомку не тільки позаду автомобіля, але і може використовуватися в якості камери заднього виду при паркуванні автомобіля. Яскравий і контрастний монітор, з сенсорним керуванням, забезпечить в будь-який час доби якісне зображення. Таке рішення дозволить водієві бачити те, що неможливо побачити через салонне дзеркало заднього виду або бічні дзеркала і тим самим значно підвищити свою безпеку, власного автомобіля, безпеку пішоходів і навколишніх транспортних засобів.

Вбудований в дзеркало двоканальний відеореєстратор забезпечує високоякісну безперервну відеозйомку дорожньої ситуації в будь-який час доби та в будь-яку погоду за допомогою фронтальної Full HD відеокамери і VGA відеокамери заднього виду.

Функція механічної зміни кута фронтальної відеокамери по горизонталі й вертикалі та широкий кут огляду більше 140º дозволяють оптимально налаштувати зону відеозйомки і вести високоякісний запис:

 • руху автомобіля у своїй смузі
 • руху і маневри автотранспорту в сусідніх смугах
 • проїзд через перехрестя
 • руху в екстремальних і позаштатних ситуаціях

Full HD відеореєстратор дозволяє вести відеозйомку з роздільною здатністю 1920х1080. Завдяки високій якості зйомки на відеозаписі чітко видно дорожню ситуацію, маневри автомобілів під час руху, номери автомобілів.

Завдяки своїй конструкції та алгоритму роботи дзеркало з відеореєстратором PHANTOM RM-54 DVR Full HD може працювати в режимі без обслуговування. Пристрій автоматично починає запис з двох камер при увімкненні запалювання (IGN) і припиняє запис при вимиканні живлення. При цьому на відеоролик накладається дата, час і номер автомобіля, на якому встановлений реєстратор. Запис проводиться безперервно на карту пам’яті (до 64 Гб) в циклічному режимі. При заповненні карти пам’яті пристрій автоматично починає перезапис відеороликів, починаючи з найпершого.

Для захисту відеороликів знятих в екстремальних умовах, відеореєстратор PHANTOM RM-54 DVR Full HD оснащено G-сенсором — трьох осьовим датчиком прискорення. При русі G-сенсор автоматично відстежує зміни в русі автомобіля і при різких маневрах або інших позаштатних ситуаціях блокує поточний файл від перезапису.

Встановлення дзеркала заднього виду з вбудованим відеореєстратором PHANTOM RM-54 DVR Full HD є максимально простою і зручною. Для встановлення PHANTOM RM-54 DVR Full HD на Ваш автомобіль буде потрібно зробити декілька простих кроків:

Встановити PHANTOM RM-54 DVR Full HD на штатне дзеркало заднього виду за допомогою спеціальних гумових кріплень.

Під’єднати до бортової мережі PHANTOM RM-54 DVR Full HD за допомогою адаптера живлення, який входить в комплект постачання.

Встановити відеокамеру заднього виду і підключити її до PHANTOM RM-54 DVR Full HD.

Розмістити кабель живлення і кабель задньої камери таким чином, щоб вони не заважали при керуванні автомобілем.

Дзеркало заднього виду PHANTOM RM-54 DVR Full HD дозволить Вам отримати додаткові можливості та зручність, не вносячи при цьому кардинальних змін в дизайн салону Вашого автомобіля.

Технічні характеристики

Процесор: GP 6248

Сенсор: H62

Лінза: 6-ти шарова

Кут огляду: >140°

Діафрагма: F/1.8

Екран: IPS LCD 5.0 дюймів з сенсорним управлінням, роздільна здатність: 1280*960

Дзеркальна поверхня: 2.5D скло

Фронтальна камера: 1080FHD (1920*1080), 1080Р (1440*1080), 720Р (1280*720)

Камера заднього виду: VGA.

Двоканальний запис: Так

Режим охорони: Так

Датчик руху: Так

G-сенсор: Так, вбудований 3-х осьовий, з регулюванням чутливості

Формат запису відео фронтальної камери: AVI

Формат запису відео камери заднього виду: AVI

Формат запису фото: JPG

Запис звуку: Так

Підтримка кар пам’яті: micro SD до 64 Gb

Мова: Українська, Англійська

Ємність вбудованого акумулятора: 400 мАг

Рекомендована температура експлуатації: -10°С — +35°С при відносній вологості не більше 85%

Рекомендована температура зберігання: ‐25°С — +55°С при відносній вологості не більше 85%

Колір корпусу виробу: Чорний

Габаритні розміри: 295мм*79мм*33мм (з урахуванням фронтальної камери)

Основні функції

 • Запис відеоролика з максимальною роздільною здатністю 1920 х 1080
 • Фотографування з максимальною роздільною здатністю 12 Мп
 • Циклічний запис відеоролика тривалістю 1, 2 і 3 хвилини
 • Нічне бачення
 • G-сенсор (трьох осьовий датчик прискорення)
 • Штамп дати, часу на відеоролик
 • Запис по датчику руху
 • Режим охорона

Комплектація

 • Дзеркало з відеореєстратором
 • Автомобільний адаптер живлення
 • Камера заднього виду
 • Спеціальні гумові кріплення
 • Інструкція користувача
 • Гарантійний талон

Документація

Главная » Зеркала с видеорегистратором

Адаптер живлення Phantom PA-01

Адаптер живлення Phantom PA-01

PHANTOM
Автомобільний перетворювач напруги Phantom підходить до відеореєстраторів Phantom. Також підходить до інших пристроїв в яких використовується для зарядки роз’єм MiniUSB.
Використовується в якості блоку живлення під прихований монтаж для автомобільного відеореєстратора, щоб дроти не заважали огляду водієві.
Робоча напруга 12-24В, тому даний перетворювач може використовуватися як в легкових так і в вантажних автомобілях.
adapter_zhivlennya_phantom_pa-01
adapter_zhivlennya_phantom_pa-01
adapter_zhivlennya_phantom_pa-01

Технічні характеристики

 • Вхідна напруга: 12-24 В
 • Вихідна напруга: 5 В
 • Максимальний вихідний струм: 2 А
 • Розмір перетворювача: 5.5. х 3.4 х 1.7 см
 • Довжина MiniUSB-кабелю: 320 см
 • Довжина вхідних контактів: 43 см