dva-7104
ca-36 ca-38
banner-dva-7104
banner-RMS-960
banner_ca-36-38
banner-toyota_corolla-rm-52r
Слайд 1
banner-dva-7943-44
banner-DVX-729
previous arrow
next arrow
Shadow

Продукція

Главная » Зеркала с видеорегистратором » Дзеркало заднього виду з відеореєстратором PHANTOM RM-44 DVR Full HD

Дзеркало заднього виду з відеореєстратором PHANTOM RM-44 DVR Full HD

PHANTOM RM-44 DVR Full HD являє собою салонне дзеркало заднього виду з вбудованим монітором 4,5″ та двоканальним відеореєстратором.

Дизайн корпусу салонного дзеркала заднього виду PHANTOM RM-44 DVR Full HD виконаний у стилі звичайного дзеркала заднього виду і є накладкою, яка кріпиться на штатне дзеркало заднього виду за допомогою спеціальних гумових кріплень. Це дозволяє PHANTOM RM-44 DVR Full HD органічно вписатися в інтер’єр автомобіля, тим самим не загороджуючи огляд водія та не привертаючи зайвої уваги.

PHANTOM RM-44 DVR Full HD має чудову дзеркальну поверхню, вбудований фронтальний HD відеореєстратор, відеокамеру заднього виду з функцією запису та монітор 4,5′′, який служить для відображення сигналу з фронтального відеореєстратора, відеокамери заднього виду та керування функціями відеореєстратора

Відеокамера заднього виду, яка входить у комплект поставки, забезпечує відеозйомку не тільки позаду автомобіля, але й може використовуватися як камера заднього виду при паркуванні автомобіля.

Яскравий та контрастний монітор забезпечить у будь-який час доби чудову картинку на екрані. Таке рішення дозволить водієві бачити те, що неможливо побачити через салонне дзеркало заднього виду або бічні дзеркала і тим самим значно підвищити свою безпеку, власного автомобіля, безпеку пішоходів та транспортних засобів.

Вбудований у дзеркало двоканальний відеореєстратор забезпечує безперервну відеозйомку обстановки на дорозі у будь-який час доби та будь-якої погоди за допомогою фронтальної відеокамери та VGA відеокамери заднього виду.

Функція механічної зміни кута фронтальної відеокамери по горизонталі та вертикалі та широкий кут огляду 135º дозволяють оптимально налаштувати область зйомки та вести високоякісний запис:

• рухи автомобіля у своєму ряду

• рухи та маневри автотранспорту в сусідніх рядах

• проїзд через перехрестя

• рухи в екстремальних та не штатних ситуаціях

Завдяки високій якості зйомки на відеозаписі чітко видно дорожню обстановку, перебудову та маневри автомобілів під час руху, номери автомобілів.

Завдяки своїй конструкції та алгоритму роботи дзеркало з відеореєстратором PHANTOM RM-44 DVR Full HD може працювати в так званому режимі, що не обслуговується. Пристрій автоматично розпочинає запис із двох камер під час увімкнення запалювання (IGN) та припиняє запис при вимкненні живлення. У цьому відеоролик накладається дата, час. Запис здійснюється безперервно на карту пам’яті (до 32 Гб) у циклічному режимі. При заповненні картки пам’яті пристрій автоматично починає перезапис відео, починаючи з першого.

Для захисту відеороликів знятих в екстремальних умовах, відеореєстратор PHANTOM RM-44 DVR Full HD оснащений G-сенсором — трьох осьовим датчиком прискорення. Під час руху G-сенсор автоматично відслідковує зміни у русі автомобіля та при різких маневрах чи інших позаштатних ситуаціях блокує поточний файл від перезапису.

Установка дзеркала заднього виду із вбудованим відеореєстратором PHANTOM RM-44 DVR Full HD максимально проста та зручна. Для встановлення PHANTOM RM-44 DVR Full HD на Ваш автомобіль потрібно зробити кілька простих кроків:

• Встановити PHANTOM RM-44 DVR Full HD на штатне дзеркало заднього виду за допомогою спеціальних гумових кріплень.

• Підключити до бортової мережі PHANTOM RM-44 DVR Full HD за допомогою адаптера живлення, що входить до комплекту постачання.

• Встановити відеокамеру заднього виду та підключити її до PHANTOM RM-44 DVR Full HD.

Дзеркало заднього виду PHANTOM RM-44 DVR Full HD дозволить Вам отримати додаткові можливості та зручності, не вносячи при цьому кардинальних змін у дизайні салону Вашого автомобіля.

Технічні характеристики

Процесор: JL5212

Сенсор: 1054

Екран: LCD 4.5’’

Яскравість: 350 кд/м2

Дзеркальна поверхня: скло

Кут огляду вбудованої камери: 135 º

Фронтальна камера: 1920х1080 (30 к/с) інтерполяція, 1280х720 (30 к/с)

Камера заднього виду: 640х480 (30 к/с)

Двоканальний запис: Так

Режим паркування: Так

Датчик руху: Так

G-сенсор: Так

Формат відео: AVI

Формат фото: JPG

Запис звуку: Так

Мова: Англійська, Українська.

Місткість вбудованого акумулятора: 200 мАг

Рекомендована температура експлуатації: 0 ° С — + 35 ° С при відносній вологості не більше 85%

Рекомендована температура зберігання: -25 ° С — + 55 ° С при відносній вологості не більше 85%

Колір корпусу виробу: Чорний

Габаритні розміри: 300мм*78мм*31мм (з урахуванням фронтальної камери)

Основні функції

 • Запис відеоролика з максимальною роздільною здатністю 1920 х 1080 інтерполяція
 • Фотографування з максимальною роздільною здатністю 10 Мп
 • Циклічний запис відеоролика тривалістю 1, 2 і 3 хвилини
 • HDR
 • G-сенсор (трьох осьовий датчик прискорення)
 • Штамп дати, часу на відеоролик
 • Запис по датчику руху
 • Режим охорона

Комплектація

 • Дзеркало з відеореєстратором
 • Автомобільний адаптер живлення
 • Камера заднього виду
 • Спеціальні гумові кріплення
 • Інструкція користувача
 • Гарантійний талон

Документація

Документація